استان تهران، شهرستان پردیس، شهرک صنعتی خرم دشت

09126854611

نرده پلیمری چیست؟

نرده پلیمری یکی از محصولاتی است که استفاده از آن در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است که دلایل مختلفی دارد که میتوان آنها را بیان کرد، یکی از چند دلایلی که نرده پلیمری را در میان مردم محبوب و پر فروش کرده است این است که شباهت زیادی به سنگ های طبیعی دارد و همچنین طراحی بسیار متنوعی دارد و همینطور ظرافت و هزینه کمتری نسبت به نرده های چوبی یا سنگی دارد این محصول به روش سنگ مصنوعی ساخته میشود که باعث مزایای بسیاری شده است.

مواد ساخت نرده پلیمری ABS چیست؟

پلاستیک ABS یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین پلیمرهایی است که تولید آن به صورت تجاری می باشد، ABS از سه جزء آکریلو نیتریل و بوتادی ان و استایرن تشکل شده است که یکی از پلیمر های گران قیمت نیز به شمار میرود که در صنعت های مختلفی از جمله خودروسازی، لوازم خانگی، تلفن و … مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا نرده پلیمری

  • مقاوم در برار گرما و سرما
  • تنوع بالا در طرح و رنگ
  • ماندگاری و استحکام بالا
  • نصب سریع و آسان در کمترین زمان

نرده پلیمری همانطور که در بالا گفته شد مزایای بسیار عالی و قابل اعتمادی را دارد که باعث جلب توجه عموم مردم میشود که با توجه به در نظر گرفتن این موارد میتوان خریدی کارآمد انجام داد تنوع بالا و ماندگاری مورد قابل توجهی در نرده پلیمری است که درجه کار را بالا میبرد.

معایب نرده پلیمری

  • حساسیت در حمل و نقل
  • دقت بالا در کار گذاری آن

بیشترین و مهم ترین معایبی که نرده پلیمری دارد در حمل و تخلیه آن است که بیشترین مورد خرابی و آسیب دیدگی را در همان نقطه خورده است در غیر این صورت مزایای بسیار زیادی دارد که در مقایسه با ضرر هایش قابل مشاهد نیست و جای نگرانی ندارد.

بهترین محل نصب نرده های پلیمری

نرد های پلیمری بیشتر در فضای داخلی اماکن مسکونی و ویلای و مکان های عمومی همچنین در بالکن ها به عنوان نرده حفاظ یا در کنار باغچه ها و پارک ها و محیط سازی ها مورد استفاده قرار میگیرند، که علاوه بر زیبای جنبه محافظت نیز به همراه خود دارد که دیگر مزیت های استفاده از نرده های پلیمری به حساب می آید.

چند نکته مهم که برای خرید نرده پلیمری باید به آن توجه کرد :

نرده های پلیمری با توجه به متریال و پلاستیک مقاومی که در آن قرار گرفته است با شرایط آب و هوایی بسیار سازگار و مقاومت بالایی دارد و در مقایسه با نرده های نرده فلزی پوسیدی به هیچ عنوان ندارد که از این حیث دارای مزیت بالایی نسبت به باقی نرده ها دارد.

هزینه نرده های پلیمری

قیمت نرده های پلیمری بستگی به نوع جنس محصول و طرحی که انتخاب میکنید دارد هر چقدر که جنس با کیفیت تری خریداری کنید برای شما هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت اگه محصول مورد نظر شما مقاوم سازی بیشتری در داخل آن شده باشد قطعا آن محصول دوام بیشتر و محکم تر خواهد بود، اگر از متریال مرغوب برای نرده های پلیمری استفاده شده باشد قیمتش بیشتر از یک محصولی است که از متریال نامرغوب یا متوسط استفاده شده باشد، بنابراین با در نظر گرفتن نکات بالا میتوانید به این نتیجه برسید که کیفیت حرف اول را در مقدار هزینه شما دارد.

سایر مقالات آرنیکا

استان تهران، شهرستان پردیس، شهرک صنعتی خرم دشت

09126854611