استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611

نرده مصنوعی

نرده مصنوعی یکی از بهترین گزینه ها برای قرار گذاشتن آن در محل کار یا زندگی شما است. نرده مصنوعی از مزایا و فواید بسیار زیادی برخوردار است که هر کدام از این مزایا مناسب است برای مکانی خاص، نرده مصنوعی هم قیمت مناسبی دارد هم اینکه در طرح و شکل های مختلفی موجود می باشد. استفاده از نرده مصنوعی برای حفاظ های راه پله یا تراس یا حتی برای دور و اطراف باغچه بسیار مقرون به صرفه است و هم بسیار شیک، نرده مصنوعی با توجه به دیگر نرده ها همچون نرده چوبی، نرده سنگی، نرده پلیمری و دیگر نرده ها هم مقاوم هست و هم دارای طول عمر بیشتر و همینطور کمتر در معرض خرابی می باشد.

چرا نرده مصنوعی؟

نرده مصنوعی دارای بسیاری فواید است که شما با در نظر گرفتن این فواید می توانید از بین دیگر نرده ها نرده مصنوعی را انتخاب کنید. سوالی که شاید شما ممکن است برایتان پیش بیاید این است که، چرا نرده مصنوعی؟ یعنی چه دلیلی می تواند داشته باشد که ما را مجاب کند بجای استفاده از نرده هایی مثل نرده چوبی یا نرده سنگی از نرده مصنوعی استفاده کنیم.

نرده مصنوعی هم ارزان است هم حمل و نقل راحت تری دارد و آسیب دیدگی آن به نسبت دیگر نرده ها مخصوصا نرده سنگی بسیار کمتر است و هم اینکه شما می توانید از آن برای هر کجای خانه تان استفاده کنید و دیگر محدودیتی برای کار گذاری این نوع نرده نداشته باشید.

مزایا نرده مصنوعی

4 تا از مزایای نرده مصنوعی را ما در این مقاله قرار است برای شما توضیح دهیم تا با توجه به راهنمایی های ما بتوانید انتخابی درست و مناسب انجام دهید. نرده مصنوعی از فواید و مزایای بسیار زیادی برخوردار است اما ما در اینجا قصد داریم که 4 تا از اصلی ترین مزایای نرده چوبی نام ببریم.

نرده مصنوعی را شما می توانید برای انتخاب کردن یک محافظ بسیار جذاب و شیک در محل کار یا محل سکونت تان از انواع و اقسام نرده های مصنوعی استفاده کنید زیرا نرده مصنوعی گزینه بسیار قابل اعتماد برای شما عزیزان است که شما با انتخاب کردن نرده مصنوعی هم زمان هم زیبایی را انتخاب کردید هم مقاومت و استحکام را، در ادامه با 4 تا از مزایای نرده مصنوعی شما آشنا می شوید:

  1. مستحکم در برابر ضربه
  2. مقاوم و با دوام بالا
  3. زیبا و طراحی جذاب
  4. حمل و نقل آسان و راحت

4 تا از مزایای اصلی نرده مصنوعی را برای شما نام بردیم حالا شما با توجه به توضیحات ما و این 4 مورد می توانید نرده مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را در محل مورد نظرتان نصب کنید.

بهترین نوع نرده مصنوعی

نرده مصنوعی انواع و اقسام بسیار زیادی دارد که هر کدام در نقش خود بهترین هستند. بهترین نوع نرده مصنوعی نرده ای است که از متریال بسیار خوب و قویی ساخته شده باشد یعنی مواد تشکیل دهنده آن از بهترین پلاستیک های فشرده و پلیمر های سازنده قویی ساخته شده باشد.

نرده مصنوعی با توجه به اینکه مدل های مختلفی دارد بنابراین هر کدام را باید در مکان خاص خودش قرار بگیرد و هر نرده در هر مکانی که قرار بگیرد بهترین نوه نرده مصنوعی در آنجا به حساب می آید. اما به طور کلی بهترین نرده مصنوعی نرده ای است که با مواد سنت پلاست ساخته شده باشد زیرا باعث استحکام و دوام بالا در این نوع نرده می شود.

نرده مصنوعی از چی ساخته شده؟

نرده مصنوعی همانطور که از اسمش مشخص است از مواد اولیه مصنوعی همچون پلاستیک های خاص و پلیمر های مصنوعی ساخته می شود. نرده مصنوعی از بسیاری از مواد پلاستیکی و در برخی از مواقع از مواد بازیافتی ساخته می شود که باعث می شود که مقاومت و استحاکم آن بسیار بالا برود. همانطور که در ابتدا گفتیم نرده مصنوعی با ترکیب شدن از چندین مواد مصنوعی و خاص ساخته شده است که هم زیبا است و هم با دوام و مقاوم نرده مصنوعی که از جنس پلاستیک ساخته شده است هم می توان آن را در خانه برای تراس گذاشت و هم می توان برای راه پله از آن استفاد کرد.

نرده مصنوعی بهتر است یا نرده طبیعی؟

این سوال که نرده مصنوعی بهتر است یا نرده طبیعی؟ جای تحلیل و بررسی دارد که ما در این مقاله قرار است برای شما فرق بین این دو را توضیح دهیم. نرده مصنوعی همانطور که بالا گفته شد دارای مقاومت بالا و روام طولانی مدت و همچنین حمل و نقل راحت و آسان است.

اما نرده طبیعی مثل نرده چوبی یا نرده سنگی یا نرده آهنی هر کدم برای خود به صورت جداگانه دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند که باعث می شود راه این دو را ازهم جدا کند. نرده مصنوعی را با توجه به قیمت ارزان آن می توان به تعداد زیادی خریداری کرد و آن را در هر جایی که می خواهید متصل کنید. اما در کل هر کدام به نوبه خود برای خود در جایگاه خودشان خوب و قابل استفاده هستند.

قیمت نرده مصنوعی

قیمت نرده مصنوعی  بستگی به جنس و کیفیت نرده دارد یعنی هرچه کیفیت نرده مصنوعی بالاتر باشد قیمت آن هم نیز بالاتر می رود. نرده مصنوعی دارای چندین اجزای مختلفی هست که هر کدام به طور جداگانه قیمت های خاص خودشون رو دارند. مثلا پایه نرده مصنوعی بستگی به ارتفاع و حجم و اندازه آن دارد که قیمت آن متفاوت است. یا مثلا دسته نرده مصنوعی را اگر شما به سلیقه حودتان بخواهید انتخاب کنید و آن را نصب کنید متفاوت است. اما به طور کل قیمت های نرده مصنوعی از حدود صد و ده هزار تومان شروع می شود تا به بالا بنابراین بستگی به جنس نرده مصنوعی که شما انتخاب می کنید دارد.

سخن پایانی

ما در این مقاله قصد داشتیم که شما را با نرده مصنوعی و ویژگی های اصلی و مهم آن شما را آشنا کنیم و همینطور اطلاعات کافی در بار قیمت نرده مصنوعی و تفاوت بین نرده مصنوعی و طبیعی را برای شما ارائه دهیم. امیدواریم که این مقاله مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد و باعث شده باشیم با توجه به این مقاله آگاهی را در رابطه با نرده مصنوعی به شما رساند باشیم. ما بسیار خوشحال هستیم از اینکه شما آرنیکا را برای انتخاب نرده های خود مورد نظر قرار داده اید ممنون هستیم از اینکه این مقاله را مطالعه کردید.

سایر مقالات آرنیکا

استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611