استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611

نحوه تولید نرده پلیمری

نحوه تولید نرده پلیمری یک پروژه جداگانه و بخصوصی برای خود دارد در کارخانه های ساخت نرده های پلیمری با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات تهیه و تولید می شود نرده های پلیمری از سال های نه چندان دوری وارد بازار شده است، به دلیل ساخت یک محصول جدید و متفاوت در صنعت نرده سازی این نوع نرده از استقبال بالای برخور دار شد.

نحوه فرآوری نرده پلیمری

این نرده پایه و بیس آن از مواد ABS و گرانول شده ساخته شده است که به صورت خام وارد دستگاه تزریق پلاستیک می شود، و از طریق سیلندر به درون آن تزریق می شود به داخل قالب، و نرده شکل و شمایل قالب را به خود می گیرد، و همچنین مواد ABS جزوء سخت ترین و قوی ترین مواد پلاستیکی محسوب می شود و رنگ پذیری بالایی را به همراه دارد ما به این دلیل از این مواد استفاده کردیم تا رنگ خیلی خوب و با ماندگاری بالا بر روی نرده ها قرار گیرد.

چرا نرده پلیمری؟

شاید باری شما هم سوال شده باشد که دلیل استفاده از نرده پلیمری چیست؟ یا چرا نرده پلیمری برای محل کار یا ساختمان ما مناسب است! نرده پلیمری دارای مزایای بسیار زیادی است که ما آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد تا شما با آگاهی کامل برای ساختمان خود یک نرده با قیمت و کیفیت عالی انتخاب کنید. نرده پلیمری از لحاظ جنس و کیفیت بستگی به متریال استفاده شده در داخل آن دارد یعنی هر چه مواد تشکیل دهنده آن قویی تر باشد نرده مقاوم تر و با دوام تر خواهد بود.

یکی از دلایل مهم استفاده از نرده های پلیمری قیمت مناسب آن است که نسبت به دیگر نرده ها مانند نرده چوبی یا نرده فلزی ارزان تر و حتی با دوام تر است. دیگر مزیت استفاده از نرده پلیمری سبک بودن و انعطاف پذیر بودن آن است که به راحتی شکل می گیرد و رنگ و لعاب زیبایی را به خود جذب می کند.

نکته مهم در رابطه با کیفیت نرده پلیمری:

شما با توجه به متریالی که در نرده ها به کار رفته می توانید تشخیص دهید که نرده مورد نظر شما آیا از کیفیت بالای برخور دار است یا خیر که برای تشخیص این کار باید با توجه به اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار دادیم می توانید به خوبی یک نرده با کیفیت را از یک نرده بی کیفیت تشخیص دهید.

نحوه ساخت نرده پلیمری

همانطور که در ابتدای مقاله ما برای شما نحوه فرآوری نرده پلیمری را توضیح داده ایم در اینجا ما قرار است که نحوه ساخت نرده پلیمری را برای شما توضیح دهیم. نرده های پلیمری با استفاده از انواع و اقسام مواد های شیمیایی و طبیعی ساخته شده است که همین باعث محکم و مقاوم شدن این نوع نرده می شود. در ادامه ما قصد داریم که شما را با مراحل اصلی ساخت نرده های پلیمری آشنا کنیم.

  • آماده سازی مواد اصلی و ابزاآلات مثل تیرچه های پلیمری، پیچ و مهره، ابزار های دستی
  • برش دادن به تیرچه های پلیمری به اندازه ای که نیاز دارید
  • نصب کردن پایه در موقعیت مورد نظرتان
  • وصل کردن تیرچه ها و متصل کردن آنها بهم با استفاده از پیچ و مهره

ما در اینجا سعی کردیم که موارد اصلی و مهم ساخت نرده پلیمری را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

دلیل روی بورس بودن نرده پلیمری چیست؟

خب این سوالی است که ممکن است برای شما پیش آمده باشد که چرا انقدر از این محصول در سال های اخیر استقبال شده است، دلایل مختلفی می توان آورد که پاسخ سوال شما را بیان کرده خب از آنجایی که این نوع محصول هزینه کمتری برای  ساخت و ساز نسبت به نرده های چوبی یا سنگی دارد یکی از دلایل اصلی استقبال زیاد از آن است.

امروزه محیط زیست به دلایل مختلفی همچون آلودگی هوا آلودگی بیش از حد کارخانه ها در بیرون یا داخل شهر و عواملی دیگر دچاره مشکل شده است و ما نیاز زیادی به وجوده درختان و گیاهان داریم همین سبب شده است که بیشتره سرمایه داران و کارخانه داران رو به ساخت و سازه نرده از جنس پلیمره شده اند.

تفاوت نرده پلیمری و نرده چوبی

نرده چوبی و نرده پلیمری از زاویه های متفاوتی از هم جدا می شوند، اصلی ترین تفاوت این دو محصول باهم این است که نرده پلیمری سبک تر است و راحت حمل و نقل می شود، نرده چوبی از لحاظ رنج قیمتی با نرده پلیمری تفاوت زیادی دارد چون چوب از درختان گران قیمت تامین می شود به همین دلیل در قیمت از نرده پلیمری گران تر است.

نرده پلیمری یک امتیازه دیگری که دارد این است که قابلیت رنگ پذیری بیشتری نسبت به نرده چوبی دارد و شما می توانید هر نوع رنگی را که دلخواه شما است را انتخاب کنید و سفارش دهید، نرده چوبی در برابر رطوبت هوا کم دوام است و موریانه به راحتی می تواند به آن نفوذ کند و نرده را به طور کل خراب کند که این مورد به هیچ وجه در نرده پلیمری دیده نمی شود.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم که تمامی مواردی که در رابطه با نرده های پلیمری مورد نیاز شما عزیزان قرار می گیرد را توضیح دهیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم. ما در این مقاله برای شما از نحوه فرآوری نرده پلیمری، نحوه نصب نرده پلیمری، و همچنین تفاوت نرده پلیمری و نرده چوبی را برای شما تحلیل و بازگو کردیم امیدواریم که شما از این مقاله بهرمند شده باشید.

سایر مقالات آرنیکا

استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611