استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611

انواع نرده پلیمری

شاید شما هم به دنبال انواع نرده پلیمری باشید تا محل سکونت یا محل کار خود را با آن زیبا کنید. نرده های پلیمری انواع و اقسام متفاوتی دارد که در تنوع و طراحی محصولات زیادی برای ارائه دادن دارد همین باعث پیشرفت و اوج گرفتن این محصول از دیگر محصول های مشابه در صنعت نرده سازی شده است. نرده های پلیمری به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که خاصیت این نرده را نشان می دهد اما نرده پلیمری با توجه به تنوع در طرح و رنگ مزیت های زیادی دارد که درجه این محصول را دو چندان می کند و رضایت اکثریت مردم را کسب می کند.

طرح های نرده پلیمری

همانطور که در ابتدا گفته شد نرده های پلیمری انواع مختلفی دارند که ما در اینجا قرار است برای شما نام ببریم و شما را با آن ها آشنا کنیم که هر کدام چه ویژگی و خاصیتی دارند و همچنین با یکدگیر مقایسه کردیم تا شما اطلاعات مورد نیاز را کسب نموده و خریدی مناسب انجام دهید، آشنایی با انواع طرح های نرده پلیمری باعث می شود که شما در انتخاب راحت باشید و دستی باز برای خرید خود داشته باشید، نرده پلیمری بابت محبوبیت بالای که در میان مردم کسب کرده است موجب این شده که طرح های زیاد با تنوع بالا طراحی و تولید کند.

قیمت نرده پلیمری

نرده های پلیمری با توجه به جنس و کیفیتی که دارند قیمت های متفاوتی نیز بهمراه دارند. اگر شما به دنبال قسیمت نرده پلیمری هستید و اطلاعی از قیمت های نرده پلیمری ندارید می توانید از مشاورین شرکت آرنیکا راهنمایی دریافت کنید. لازم به ذکر است که این نکته را بدانید که قیمت نرده پلیمری بستگی به کیفیت و متریالی که برای ساخت آن به کار رفته دارد. و همچنین ابعاد و سایز و همینطور تعداد مورد نیاز شما، بنابراین قیمت نرده پلیمری مثل دیگر محصولات دستخوش تغییراتی محسوس می شود اما نه به صورتی که قابل توجه باشد.

نرده پلیمری طرح سنگ

نرده های پلیمری انواع مدل ها را در بازار برای فروش دارد که یکی از آن ها طرح سنگ است که سبک و سیاق سنگی دارد اما در اصل از جنس خوده سنگ نیست، یکی از پر طرفدارترین نوع محصول است که فروش بیشتری نسبت به باقی مدل های خود دارد از آنجایی که هزینه کمتری برای خریداران دارد به همین دلیل درصد فروش این محصول بیشتر است مشتریان می توانند نسبت به سلیقه خودشان طرح یا رنگی را به سازنده تحویل دهند تا آن چیزی که باب میلشان است را تولید و تحویل دهند.

نرده پلیمری طرح چوب

یکی دیگر از مدل های نرده پلیمری نرده طرح چوب است که متقاضیان زیادی دارد و فروش آن نسبتا فروش خوبی است چون همانطور که نرده های پلیمری طرح سنگ ارزان قیمت هستند نرده های طرح چوب نیز با قیمت کمتری نسبت به نرده های چوبی ارائه می شوند، نرده طرح چوب بیشتر برای سالن های سنتی و تم قدیمی استفاده می شود چون رنگ و لعاب دوران قدیم را به ما القا می کنند و زیبایی دو چندانی را به محیط ما می دهد رنگ های نرده طرح چوب دقیقا شبیه به چوب واقعی بر رویه کار زده می شود که باعث طبیعی دیده شدن نرده ها می شود.

چگونه می توان یک نرده پلیمری خوب انتخاب کرد؟

انتخاب یک نرده پلیمری خوب کار چندان سختی نیست ولی با در انتخاب خود دقت کرد چون قرار است یک عمر برای شما کارایی داشته باشد به همین دلیل است که باید در خرید و انتخاب نرده پلیمری از کیفیت و مرغوب بودن محصول مورد نظر اطمینان حاصل نماید، برای تشخیص یک نرده پلیمری درجه یک باید المان هایی را در نظر بگیرید مثل، متریال مصرف شده در محصول، کیفیت جنس نرده، مقاومت نرده، دوام نرده، حساس نبودن در برابر رطوبت و مواردی از این قبیل، پس با دریافت کسب اطلاعات می توانید از انتخاب خود مطمئن باشید.

انواع مختلف نرده پلیمری

نرده های پلیمری دارای تنوع های بسیار هستند از لحاظ جنس و کیفیت اما انتخاب نرده ها به سلیقه شما عزیزان بستگی دارد و همچنین مکانی که در آنجا قرار است آن نرده نصب شود. بنابراین نرده پلیمری خوشبختانه هم با کیفیت و با دوام است و هم تنوع در طرح و رنگ و همچنین انواع مختلفی نیز دارد. ما در ادامه قصد داریم که 3 نوع نرده پلیمری را برای شما معرفی کنیم.

  1. نرده چوبی مدرن
  2. نرده چوبی سنتی
  3. نرده چوبی ساده

سخن پایانی

ما در این مقاله در تلاش بودیم که با معرفی انواع و اقسام نرده های پلیمری شما را آشنا کنیم و اطلاعاتی را در رابطه با چگونگی انتخاب یک نرده خوب و با کیفیت به شما عزیزان ارائه دهیم، همچنین ما در این مقاله بعضی از طرح های نرده پلیمری را به شما نشان دادیم و در کنار او توضیح هات لازم را مطرح کردیم امیدواریم که با خواندن این مقاله به مقصود خود رسیده باشید و از این نوشته راضی بوده باشید بسیار خوشحالیم که شما ما را انتخاب کردید.

سایر مقالات آرنیکا

استان تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

09126854611